aktualizováno 30. 9. 2005

Pokračuje oprava Rožmberské ulice

Rekonstrukce vodovodu a kanalizace v českokrumlovské Rožmberské ulici za 2,1 mil. Kč se o dva týdny protáhne. Pracovníkům firmy IRO stavební, s.r.o. se nepodařilo dodržet sjednaný termín ukončení prací k 30. září, neboť během opravy se vyskytly nečekané potíže. Například na trase pokládky vodovodu se objevila skála, takže místo bagru bylo nutné použít kladivo, což práce zdrželo. Na křižovatce Rožmberské a Křížové ulice nastaly problémy s připojením vody, neboť plány z roku 1924 neodpovídaly skutečnosti.

Uzavírka Rožmberské ulice bude tedy platit do 17. října, to znamená i nadále provoz obousměrně po Objížďkové silnici a dále po místních komunikacích Za tavírnou, Papírenská a Na Kovárně.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: