aktualizováno 3. 7. 2023

Srdečně zveme rodiče s dětmi na pohádky v Klášterní zahradě

Městské divadlo připravilo bohatý program, během července a srpna se uskuteční celkem 18 divadelních představení pro rodiče s dětmi, každý čtvrtek, a to vždy ve dvou časech, se můžete těšit na pohádky od různých divadelních souborů (na jih zavítá divadlo "SemTamFór", setkáte se také s částí rodinného divadla Víti Marčíka - divadlem "Já to jsem" a mnoha dalšími). Vstup na představení je zdarma.

První pohádka začíná vždy v 15.00 hodin a druhá pak je od 17.00 hodin. „Máte tak možnost shlédnout vždy dvě pohádky od jednoho divadelního souboru a v přestávce využít nabídky občerstvení, kterou pro vás připravila naše klášterní kavárna, nebo navštívit některou z klášterních expozic se slevou,“ zve Jan Vozábal, ředitel Městského divadla.

„Cyklus volně navazuje na divadelní program v Městském parku, který zde proběhl před dvěma lety a setkal se s velice kladnou odezvou obyvatel města i jeho návštěvníků. Předpokládáme, že se tento program stane tradicí letní sezóny,“ doplňuje Jan Vozábal.

Divadelní program proběhne za každého počasí, v Klášterní zahradě je totiž kryté jeviště. „Pokud by však bylo počasí nepříznivé ve velké míře, informovali bychom o zrušení představení na Facebooku Městského divadla a Klášterů Český Krumlov,“ upřesňuje Jan Vozábal.

Pohádkový program →

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: