aktualizováno 9. 11. 2022

Do Českého Krumlova se sjeli ministři, řeší energetiku, rozvoj bydlení i péči o krajinu

Hotel Růže je 9. a 10. listopadu dějištěm celostátní konference Sdružení místních samospráv ČR. Mezi hlavní témata konference patří energetika, a to z různých aspektů, např. rozpočtů obcí, sociální politiky, komunitní energetiky a soběstačnosti obcí. Na programu jsou i další témata jako datové schránky, koncepce rozvoje bydlení, péče o krajinu a zeleň.

Na konferenci vystoupili například ministr vnitra Vít Rakušan, ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka, ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš nebo ředitelka odboru elektroenergetiky a teplárenství Ministerstva průmyslu a obchodu Hana Konrádová. 

Během zítřejšího dne budou vyhlášeni nositelé ocenění Počin roku a Přešlap roku a také vítězný projekt soutěže inovací Obec2030.

konference Sdružení místních samospráv, zdroj: Sdružení místních samosprávkonference Sdružení místních samospráv, zdroj: Sdružení místních samosprávkonference Sdružení místních samospráv, zdroj: Sdružení místních samosprávkonference Sdružení místních samospráv, zdroj: Sdružení místních samosprávkonference Sdružení místních samospráv, zdroj: Sdružení místních samosprávkonference Sdružení místních samospráv, zdroj: Sdružení místních samosprávkonference Sdružení místních samospráv, zdroj: Sdružení místních samospráv

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: