aktualizováno 21. 6. 2022

DGC HOTSHOTS Český Krumlov, z.s.

Sporty

  • frisbee
  • discgolf

Nový, v roce 2022 založený discgolfový klub s domácím hřištěm Discgolfpark Jelenka s ambicí sdružovat aktivní hráče z Českého Krumlova a okolí. 

Pravidelně se účastníme turnajů Jihočeské discgolfové ligy 2022, jejíž červnové zastavení v Českém Krumlově pořádáme. 

Zájemci o členství najdou přihlášku zde.

Aktuality

Discgolfový turnaj v Jelence se vydařil
  1. V sobotu 11.6. se uskutečnil druhý ročník českokrumlovského turnaje v discgolfu v rámci proDiscgolf.cz Jihočeské discgolfové ligy, tentokrát už plně v pořadatelské kompetenci místního klubu DGC HotShots Český Krumlov.
  2. V hlavní mužské kategorii MPO obhájil loňský titul Vojtěch Veselý z DGC Vajgar Jindřichův Hradec.
    Za krásného slunečného počasí v konkurenci 43 hráček a hráčů z českobudějovického, jindřichohradeckého a strakonického klubu, ale také discgolfistů z Tábora, Frenštátu nebo Nového Jičína, se krumlovští HotShots neztratili; Zuzana Marková zvítězila mezi ženami, Martin Pavlík bral stříbrnou medaili v kategorii MA1 a navíc byl jedním ze dvou hráčů, kteří na turnaji skórovali esem. Ceny vítězům předal starosta města Dalibor Carda.

Mapa Zobrazit na mapy.cz

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: