aktualizováno 10. 2. 2023

Sportovní klub Badminton Český Krumlov

Sporty

  • badminton

Badmintonový klub SK Badminton Český Krumlov byl založen v roce 1974 a patří mezi nejaktivnější a nejúspěšnější kluby v ČR. Momentálně je v klubu přes sto hráčů. Ročně pořádáme několik sportovních akcí s dlouholetou tradicí. Klubu se za svou dobu podařilo vychovat spoustu výborných sportovců, mistrů ČR, medailistů z mezinárodních turnajů včetně účastníků mistrovství Evropy, světa a také Evropských her!

Badminton je nejrychlejším raketovým sportem na světě. Badminton je krásný a komplexní sport, s kterým se dá začít v jakémkoliv věku, ideální je ale v 6-9 letech.

Zprávy

Začni s badminton: Nábory nových členů

Vyzkoušejte si nejrychlejší raketový sport na světě! Rychlost, síla, obratnost a inteligence! To je badminton, krásný a komplexní sport. S badmintonem se dá začít v jakémkoliv věku, ideální je v 6-9 letech. Přidej se k nám a třeba budeš právě ty dalším úspěšným českokrumlovským badmintonistou! 

Náš klub byl založen v roce 1974 a patří mezi nejaktivnější a nejúspěšnější kluby v ČR. Momentálně je v klubu přes sto hráčů. Ročně pořádáme pro mládež několik sportovních akcí s dlouholetou tradicí. Klubu se podařilo vychovat spoustu výborných sportovců, mistrů ČR, medailistů z mezinárodních turnajů včetně účastníků mistrovství Evropy, světa a také Evropských her!

Hledáme nové talenty!

Přijďte si badminton vyzkoušet každé úterý a pátek od 14:30 do 15:30. Stačí mít sportovní oblečení a sálovou obuv. Raketu a míčky Vám rádi půjčíme, pokud nemáte své. Jako bonus Vám dáváme první měsíc na vyzkoušení zdarma! Tréninky vedou naši zkušení trenéři. Jednotky probíhají zábavnou sportovní formou ve skupinách, kde spolu trénují děvčata a chlapci dohromady.

Potřebujete se na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 724 320 839 (Radek Votava - předseda klubu, hlavní trenér) nebo e-mailové adrese radek.votava@mybox.cz.

Více informací najdete ZDE.

DALŠÍ ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO BADMINTONOVÉHO TURNAJE V ČESKÉM KRUMLOVĚ!

V termínu od 4. do 6. dubna 2024 se ve sportovní hale uskuteční jedna z každoročně největších badmintonových akcí v České republice. Českokrumlovský badmintonový oddíl SK Badminton Český Krumlov bude pořádat již osmý ročník mezinárodního turnaje pro věkovou kategorie do 17 let, OLIVER Czech U17 International 2024. Akce je součástí okruhu Badminton Europe a tradičně se ho účastní více než stovka hráčů z celé Evropy. 

  

Přijďte podpořit domácí naděje i české reprezentanty a podívat se na nejrychlejší raketový sport na světě!

Termín: 4. - 6. 4. 2024

Místo: Sportovní hala Český Krumlov, Chvalšinská 111

Program:

Čtvrtek 4. 4. 2024
8:45 – slavnostní zahájení
9:00 – zahájení turnaje (1. kola všech disciplín)
20:00 hodin – předpokládaný konec prvního hracího dne 

Pátek 5. 4. 2024
9:00 – zahájení 2. hracího dne (2. kola a čtvrtfinále všech disciplín)
20:00 hodin – předpokládaný konec prvního hracího dne 

Sobota 6. 4. 2024
9:00 – zahájení 3. hracího dne (semifinálové zápasy všech disciplín)
12:00 – finálové zápasy všech disciplín
14:00 – slavnostní vyhlášení a předání cen

Vstupné: ZDARMA

Více informací o turnaji najdete na webových stránkách klubu.

Sponzoři a partneři

Děkujeme všem partnerům za dlouhodobou podporu!

Mapa Zobrazit na mapy.cz

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: