aktualizováno 4. 11. 2019

Výbory zastupitelstva města Český Krumlov
volební období 2018-2022

  • Mgr. Roman Kneifl - předseda
  • Ing. Milan Vaňásek
  • Ing. Hana Procházková
  • Bc. Ondřej Bartoš
  • MgA. Semen Patlis
  • Ing. Ivana Tenklová
  • Alexandr Nogrády
  • Ing. Zdeněk Zajíček
  • Martin Dub, rezignace 30. 9. 2019
  • Jan Berka, od 31. 10. 2019
  • Jan Vaněček

Přijatá usnesení: 

ZM č. 0089/ZM9/2019 ze dne 31. 10. 2019
ZM č. 0008/ZM1/2018/II ze dne 15. 11. 2018
ZM č. 0009/ZM1/2018/II ze dne 15. 11. 2018
ZM č. 034/ZM2/2018/II ze dne 20. 12. 2018
ZM č. 016/ZM2/2019 ze dne 28. 2. 2019
ZM č. 019/ZM3/2019 ze dne 28. 3. 2019

  • Zbyněk Toman - předseda
  • Jan Srnec
  • Bc. Jaromír Maurer
  • Mgr. Aleš Mik
  • Ing. Lukáš Franta
  • Milan Hodboď
  • Mgr. Libor Moravec
  • Ing. Petr Kubal
  • Mgr. Jan Votřel
  • Zdeněk Jílek

Přijatá usnesení:

ZM č. 0008/ZM1/2018/II ze dne 15. 11. 2018
ZM č. 0015/ZM2/2019 ze dne 28. 2. 2019
ZM č. 0019/ZM3/2019 ze dne 28. 3. 2019

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov