aktualizováno 30. 8. 2021

Volby v Českém Krumlově

aktualizováno 1. 9. 2020

Na této stránce najdete informace k volbám do zastupiteských orgánů, které se ve městě Český Krumlov budou v aktuálním roce konat. Stejně tak zde najdete informace o průběhu a výsledcích voleb, které se již konaly.

Informace o nadcházejících volbách budou v průběhu času stále doplňovány a aktualizovány. Doporučujeme proto zejména v období před konáním voleb tuto stránku pravidelně sledovat.

2021

Kam mám jít volit?

Mapová aplikace Kam mám jít volit? napoví, kde najdete vaši volební místnost

Pokud jdete volit poprvé, přestěhovali jste nebo už si nepamatujete, kde se nachází Vaše volební místnost, podívejte se do aplikace krumlovského geoportálu "Kam mám jít volit?". Jedná se o jednoduchou mapovou službu, která umožní najít a zobrazit v mapě na území města Český Krumlov správnou volební místnost. Do vyhledávacího pole zadejte adresu Vašeho bydliště a mapa Vás navede až do vaší volební místnosti. Kliknutím na značku s číslem volební místnosti se zobrazí detaily místa včetně fotografie budovy. Koho máte volit, už Vám ale aplikace neporadí. K tomu třeba poslouží přehled jihočeských kandidátů podle místa jejich bydliště. Vyberte ze 127 obcí tu Vaší a třeba mezi kandidáty najdete svého souseda.

Na koho se obrátit?

Veškerou agendu voleb a informací k volbám zpracovává Odbor vnitřních věcí Městského úřadu Český Krumlov.

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Štefková Stanislava, Bc.
Odbor / oddělení: OVV
Funkce: referent evidence obyvatel
E-mail: stanislava.stefkova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 203

2020

2019

2018

2017 

2016

2014

2013

2012

2010

2006

Doplňující informace a odkazy

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov