aktualizováno 22. 6. 2012

Vyhodnocení soutěže o nejhezčí kontejner v Českém Krumlově

aktualizováno 22.06.2012

Ve středu 20. června 2012 proběhlo vyhodnocení nultého ročníku soutěže o nejhezčí kontejner, kterou pořádal Kiwanis klub Český Krumlov a které se zúčastnily tři českokrumlovské školy - Základní škola Za Nádražím, Základní škola Linecká a Základní škola Kaplická.

Kiwanis klub věnoval školám do soutěže barvy a štětce, kontejnery k pomalování zapůjčily Služby města Český Krumlov s. r. o. Vzhledem k tomu, že se jednalo o nultý ročník soutěže, nebylo rozhodováno o vítězi a byly tak oceněny všechny tři školy, které se soutěže účastnily. Ceny v podobě čokoládových dortů zakoupilo město Český Krumlov a žákům, kteří kontejnery malovali, je předal sám starosta města Dalibor Carda za asistence Tibora Horvátha z Kiwanis klubu a Jindřišky Smolíkové, vedoucí Odboru školství, sportu a mládeže Městského úřadu Český Krumlov.

Kontejnery ozdobené obrázky žáků českokrumlovských základních škol, které v rámci jednotlivých ročníků soutěže vzniknou, budou rozmístěny po městě, aby svou barevností a originalitou rozzářily ulice a místa pro sběr odpadu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: