aktualizováno 29. 4. 2014

Průchod kláštery uzavřen

Aktualizace 29.4.2014

Informujeme občany, že po dobu rekonstrukce areálu klášterů bude nutné z důvodů bezpečnostních i provozních uzavřít průchod nádvořím mezi objekty bývalého kláštera Klarisek, propojující ulici Latrán s ulicí Pivovarskou. Uzavírka této spojky zkracující cestu mezi zámkem a parkovištěm P2 je plánována od 5. 5 .2014 po celou dobu rekonstrukce, tedy do 30. 6. 2015. Po tuto dobu bude nádvoří přístupné pouze pro obsluhu objektů, které s nádvořím bezprostředně sousedí.

Omlouváme se tímto všem, kteří tuto cestu využívají za způsobené obtíže. Toto romantické zákoutí i praktická zkratka projde též rozsáhlou úpravou komunikace i zeleně a od 1. 7. 2015 bude opět průchozí.

Děkujeme za pochopení.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: