aktualizováno 31. 1. 2023

Do Větřní opět pěšky i na kole po staré cestě

Díky vstřícnosti společnosti Ekopalivo Bohemia s.r.o. je opět umožněn průchod i průjezd pro cyklisty na starou stezku podél pravého břehu Vltavy vedoucí z Větřní až k Barevné skále v Novém Spolí.

Doposud zde byl zátaras, a to z toho důvodu, že průchod na stezku vede právě přes pozemky a výrobnu společnosti. Díky jednání vedení a vedoucího dopravy městského úřadu je překážka odstraněna a pěší i cyklisté mohou opět tento průchod využívat.

Apelujeme však na všechny, aby dodržovaly bezpečný odstup od výrobny a majetku společnosti, aby mohl být průchod zachován. Vedení bude nadále hledat lepší způsob, jak vyhovět oběma stranám, tedy zachovat průchod a zároveň zamezit neoprávněným vstupům do výroby a k dalším objektům společnosti.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: