aktualizováno 8. 9. 2022

Dočasný přesun evidence obyvatel

Změny místa trvalého pobytu a další záležitosti, které spadají pod agendu evidence obyvatel, vyřídí nyní klienti Městského úřadu Český Krumlov na oddělení občanských průkazů a cestovních dokladů (přízemí, Kaplická 439).

Agenda sem byla dočasně přesměrována do 30. září z organizačně technických důvodů, kdy v souvislosti s přípravou blížících se voleb došlo na Odboru vnitřních věcí k dočasné úpravě náplní práce jednotlivých zaměstnanců.

Pro vyřízení žádosti na pracovišti občanských průkazů a cestovních dokladů je nezbytné si na terminálu u vstupu do budovy vyzvednout lístek s pořadovým číslem. Na displeji zvolte jakoukoliv volbu v menu > Občanské průkazy a cestovní doklady <. 

Pro agendy evidence obyvatel je také možné si předem rezervovat termín prostřednictvím rezervačního systému.

Děkujeme za pochopení!

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: