aktualizováno 2. 8. 2013

Nová aplikace pro hlášení závad a nedostatků

Aktualizace 2.8.2013

Nefunkční pouliční osvětlení, rozbité zábradlí, kluzký chodník nebo ucpaný kanál. Takovéto a jiné postřehy občanů či návštěvníků města je nyní možno hlásit rovnou příslušnému úředníkovi městského úřadu prostřednictvím internetu.

Město Český Krumlov zprovoznilo novou webovou aplikaci pro hlášení závad a nedostatků na území města. Obyvatelé tak nyní mohou jednoduše a pohodlně upozornit odpovědné zaměstnance městského úřadu na závadu či nedostatek na majetku města nebo veřejném prostranství. Samotné hlášení probíhá díky webové aplikaci, kde se kliknutím do mapy automaticky doplní souřadnice a adresa závady. Následně pak uživatel vybere kategorii, doplní titulek, krátký popis závady a své kontaktní údaje. Libovolně je možné přiložit také fotografii. Ihned po odeslání hlášení, je informována odpovědná osoba městského úřadu, která hlášení posoudí a dále řeší podle interních pravidel.

Převzatá hlášení jsou zobrazena v mapě a celkovém přehledu a je tak možné sledovat průběh jejich řešení. V seznamu hlášení lze třídit a vyhledávat dle různých parametrů jako je např. stav řešení, kategorie či datum nahlášení.

Aplikace je funkční od 1. srpna 2013 a věříme, že přispěje nejen ke zlepšení vzhledu města, ale také posílí komunikaci občanů s úřadem.

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov