aktualizováno 2. 8. 2013

Nová aplikace pro hlášení závad a nedostatků

Aktualizace 2.8.2013

Nefunkční pouliční osvětlení, rozbité zábradlí, kluzký chodník nebo ucpaný kanál. Takovéto a jiné postřehy občanů či návštěvníků města je nyní možno hlásit rovnou příslušnému úředníkovi městského úřadu prostřednictvím internetu.

Město Český Krumlov zprovoznilo novou webovou aplikaci pro hlášení závad a nedostatků na území města. Obyvatelé tak nyní mohou jednoduše a pohodlně upozornit odpovědné zaměstnance městského úřadu na závadu či nedostatek na majetku města nebo veřejném prostranství. Samotné hlášení probíhá díky webové aplikaci, kde se kliknutím do mapy automaticky doplní souřadnice a adresa závady. Následně pak uživatel vybere kategorii, doplní titulek, krátký popis závady a své kontaktní údaje. Libovolně je možné přiložit také fotografii. Ihned po odeslání hlášení, je informována odpovědná osoba městského úřadu, která hlášení posoudí a dále řeší podle interních pravidel.

Převzatá hlášení jsou zobrazena v mapě a celkovém přehledu a je tak možné sledovat průběh jejich řešení. V seznamu hlášení lze třídit a vyhledávat dle různých parametrů jako je např. stav řešení, kategorie či datum nahlášení.

Aplikace je funkční od 1. srpna 2013 a věříme, že přispěje nejen ke zlepšení vzhledu města, ale také posílí komunikaci občanů s úřadem.

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: