aktualizováno 28. 1. 2015

 

Sněm starostek a starostů Českokrumlovska a Kaplicka

aktualizováno 28. 1. 2015

Ve čtvrtek 22. ledna 2015 se v českokrumlovském hostinci DEPO konalo setkání starostek a starostů Českokrumlovska a Kaplicka.
Po prezentaci účastníků sněmu se úvodního slova chopil starosta města Český Krumlov Mgr. Dalibor Carda, který vzápětí prezentoval jeden z nejvýznamnějších projektů města" Revitalizace klášterů Českého Krumlova."

Na téma „Analytické podklady obcí na ORP Českokrumlovska" pohovořila Ing. Miluše Dolanská Phd. dále se pak volby orgánů Jihočeského vodárenského svazu se ujal pan Antonín Princ, předseda představenstva JVS. V závěru programu nastínil spolupráci Hasičského záchranného sboru a obcí Ing. František Mráz z HZS Jihočeského kraje.
Po živé diskuzi a společném obědě se starostky a starostové odebrali na prohlídku areálu klášterů v Českém Krumlově.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: