aktualizováno 27. 5. 2020

Vyhlašování Ceny města Český Krumlov se přesouvá na příští rok

aktualizováno 27. 5. 2020

Další ze společenských akcí, která je kvůli pandemii koronaviru zrušena, je vyhlašování a předávání Ceny města Český Krumlov, jež se každoročně koná začátkem června v českokrumlovské Synagoze.

O laureátech Ceny města za rok 2019 měli rozhodovat zastupitelé na dubnovém jednání. Návrhy na držitele mohli lidé zasílat do konce března. „Doručené nominace automaticky postoupí do příštího roku. Nechtěli jsme, aby laureáti přišli o slavnostní večer udílení cen, proto jsme letošní ročník úplně zrušili," vysvětluje starosta Dalibor Carda.

Cena města Český Krumlov se uděluje za mimořádné počiny, které přispívají k rozvoji města v kulturní, sociální, sportovní i podnikatelské oblasti. Poprvé byla udělena v roce 1994.

Více informací k Ceně města Český Krumlov je k dispozici na www.ckrumlov.cz/cenamesta.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: