aktualizováno 18. 3. 2020

Připomínkujte analytickou část studie veřejného prostranství Nového Spolí

aktualizováno 18. 3. 2020

Do 9. 4. 2020 může veřejnost zaslat jakékoli připomínky obsahu ANALYTICKÉ fáze studie na Městský úřad Český Krumlov - Odbor úřad územního plánování: písemně - doručením na podatelnu městského úřadu, nebo e-mailem na adresu jana.hermanova@ckrumlov.cz.

Doručené připomínky budou městským úřadem předány zpracovatelům studie, aby je mohli zohlednit při zpracování další (tj. návrhové) fáze.

Veřejné projednání ANALYTICKÉ fáze se uskutečnilo dne 10. 3. 2020 v restauraci Kavalírka v Novém Spolí. Obsah prezentace:

Prezentace ANALYTICKÉ fáze územní studie veřejných prostranství městské části Nové Spolí

Územní studie veřejných prostranství městské části Nové Spolí

CZ.06.3.72/0.0/0.0/15_012/0005551

Logo EU + MMR

Jedná se o územní studii, která bude po dokončení jedním z důležitých podkladů pro posuzování investičních záměrů v této části města, pro rozhodování o změnách v území a pro řešení veřejných prostranství.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: