aktualizováno 8. 2. 2020

Bezplatná insolvenční poradna

aktualizováno 8. 2. 2020

V roce 2020 pokračuje v Českém Krumlově ve svém působení Bezplatná insolvenční poradna, která vznikla na základě společného sociálně právního projektu, jehož partnery jsou vedle Jihočeského kraje a jeho Krajského úřadu i Krajský soud v Českých Budějovicích, Regionální středisko České advokátní komory pro jižní Čechy, Spolek insolvenčních správců České Budějovice a pobočka Probační a mediační služby pro Jihočeský soudní kraj.

Bezplatná insolvenční poradna začala od května 2017 působit na Městském úřadě v Českém Krumlově. Cílem tohoto projektu je ochrana dlužníků před nedůvěryhodnými subjekty nabízejícími nekvalifikované a předražené služby v této komplikované oblasti života společnosti.

Využít služby této insolvenční poradny může bezplatně každý občan z Českokrumlovska, který se dostal do tíživé situace z důvodu dluhů. Může přijít bez objednání nebo se případně objednat na daný termín. Poradenství je poskytováno přímo v budově Městského úřadu, v 1. patře - malá zasedací místnost, na adrese: Kaplická 439, Český Krumlov.

Termíny pro 1. čtvrtletí 2020

2. 1. , 6. 2., 5. 3. 2020 od 14. 00 do 16.00 hod.

Co s sebou

Listiny dokládající majetkové a sociální poměry

  • majetek (mimo běžné vybavení domácnosti)
  • dluhy
  • příjmy za poslední tři roky
  • osobní stav a vyživovací povinnost
  • další rozhodnutí, rozsudky, smlouvy, výzvy, písemnosti

Kontakt

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: