aktualizováno 19. 12. 2017

Oznámení pacientům zemřelého MUDr. Miroslava Punčocháře

aktualizováno 19. 12. 2017

Krajský úřad Jihočeského kraje, odbor zdravotnictví, oznamuje, že zdravotnická dokumentace zemřelého MUDr. Miroslava Punčocháře, s místem poskytování zdravotních služeb T. G. Masaryka 188, Latrán, 381 01 Český Krumlov, obor všeobecné praktické lékařství, byla v souladu s § 63 odst. 2 zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, předána společnosti MB praktický lékař s.r.o. za účelem zajištění výpisů nebo kopií zdravotnické dokumentace v rozsahu potřebném pro zajištění návaznosti poskytnutí zdravotních služeb a zajištění předání dokumentace nově zvolenému lékaři.

Tímto krokem není dotčeno právo pacienta na svobodnou volbu jiného lékaře.

Kontakt

Případné žádosti o předání zdravotnické dokumentace nově zvolenému lékaři mohou pacienti předkládat na adresu T. G. Masaryka 188, Latrán, 381 01 Český Krumlov.

Celé znění oznámení je k dispozici zde.

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: