aktualizováno 23. 2. 2015

                                                                                                                                      

První reprezentační ples města Český Krumlov sklidil úspěch mezi hosty i partnery

aktualizováno 23.2.2015

V sobotu 7. února 2015 se uskutečnil 1. reprezentační ples města Český Krumlov. Vyprodaný sál, bohatý kulturní program za účasti známých umělců, skvělé aranžmá, 370 darů v tombole i celkově příjemná atmosféra. Tak lze ve stručnosti charakterizovat ples města Český Krumlov, který je označován za společenskou událost letošní zimy číslo jedna.

Již při příchodu do zámecké jízdárny čekalo hosty nevšední přivítání, o entrée se postaral svým repertoárem Krumlovský komorní orchestr. Před vstupem do samotného sálu pak hosty zbavil starostí samotný ranhojič Cyrano de Bergerac.  V 19.30 hodin zaznělo z pódia úvodní slovo Dalibora Gondíka, který ples nejen moderoval, ale také se do programu zapojil jako hudebník. Předtančení Radky Karvánkové a Tomáše Ondráška, držitelů 8 zlatých medailí z Mistrovství Evropy World Artistic Dance Federation 2014 ve standardních tancích a show dance, inspirovalo k tanci většinu přítomných. Již během prvních tónů Tanečního orchestru Variant byl parket zcela zaplněn.  Svou taneční show předvedl i Jan Onder a jeho taneční partnerka Lucie Hunčárová.  

Krátce po deváté hodině večerní byli pořadatelé překvapeni velkým zájmem hostů o tombolu. 350 atraktivních cen zlákalo přítomné ke koupi lístků a není proto divu, že ty byly již po 20 minutách zcela vyprodány.

Pořadatelé dbali na detaily a aranžmá. Celý sál byl příjemně nasvícen, pódiu vévodila multimediální scéna z LED obrazovek, která doplňovala atmosféru různými animacemi a živým přenosem z parketu i pódia samotného. Možnost pořízení dobové fotografie v mobilním Fotoateliéru Seidel využilo bezmála 130 párů a skupinek.  Fotograf Petr Hudičák byl celý večer plně vytížen. Odměnou mu pak byly spokojené úsměvy jeho „modelů", kteří si zhotovené fotografie odnášeli po skončení plesu s sebou domů.

Dlouho očekávaným bodem programu bylo také losování hlavních cen tomboly dle čísla vstupenky. Možnost vyhrát některou z hlavních cen tak měli všichni přítomní hosté. Šťastní výherci si nakonec odnášeli například domácí výčepní zařízení, 120 palcový ledkový televizor či 40 kilové divoké prase. Největší aplaus večera však sklidilo 8 tanečníků baletu Jihočeského divadla se svým úryvkem z taneční humoresky „Rozladěné" v choreografii šéfa baletu Attily Egerháziho.

Že 1. reprezentační ples města Český Krumlov byl velmi kladně hodnocen rovněž partnery, dosvědčuje citace z děkovného dopisu jednoho z nich, prokuristy společnosti EUFC s. r. o., Dalibora Pitucha: „Celý večer se nesl v nadmíru příjemném duchu, program byl velice atraktivní a proběhl bez jediného zaváhání... Ačkoliv se jednalo o první ročník, byla laťka nastavena skutečně vysoko."

Je proto namístě poděkovat všem, kteří přispěli k úspěšnému průběhu plesu, věnovali dary do tomboly či akci podpořili finančně.

Bylo mi velkou ctí, že jsem měl jako starosta Českého Krumlova možnost, zahájit první reprezentační ples města Český Krumlov, který je označován jako společenská událost letošní zimy číslo jedna. Jsem na toto hodnocení hrdý. Podíl z úspěchu právem patří i partnerům města Český Krumlov, bez kterých bychom ples nezorganizovali," komentuje starosta města Dalibor Carda.

Přes 400 hostů se mohlo bavit až do druhé hodiny po půlnoci, kdy byl ples oficiálně ukončen.

Letošním prvním ročníkem vznikla nová tradice v konání plesů města Český Krumlov. Pořadatelé věří, že i další ročníky sklidí pozitivní ohlasy a stanou se tak oblíbenou a vyhledávanou společenskou akcí mezi občany města i obchodními partnery.

Již nyní se těšíme na 2. reprezentační ples města Český Krumlov, který se uskuteční 23. ledna 2016!

POŘADATELÉ:

město Český Krumlov

Českokrumlovský rozvojový fond, spol. s r.o.

Lesy města Český Krumlov s.r.o.

Služby města Český Krumlov s.r.o.

 

Generální partner: ČEVAK a.s.

 

Hlavní partneři: EUFC s. r. o., POHL CZ a. s., Kámen a písek, spol. s r. o., K+B Expert, spol. s.r.o.

 

Partneři: Pivovar Eggenberg, Autocont CZ a. s., Hotel Bellevue Český Krumlov, T-MAPY spol. s.r.o., Energo Český Krumlov s.r.o., Nakladatelství a vydavatelství Veduta, VIDOX, s.r.o., Stezka korunami stromů Lipno, Skiareál Lipno, Madeta a.s., Jan Hotels, City Lounge music club & bar

 

Další informace včetně fotogalerie naleznete na www.ckrumlov.cz/ples2015

Foto: Lubor Mrázek

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: