aktualizováno 15. 4. 2011

Rekonstrukce parkoviště na sídlišti Mír

aktualizováno 15.04.2011

Město Český Krumlov rekonstruuje parkoviště na sídlišti Mír v II. etapě. Od pondělí 18. dubna do středy 20. dubna bude dceřiná společnost Služby města Český Krumlov pokládat nový asfaltový povrch na parkoviště. Město Český Krumlov prosí všechny řidiče a majitele vozidel, aby respektovali lokální dopravní značení a v uvedených termínech na tomto parkovišti neparkovali vozidla.

V loňském roce byla provedena první etapa rekonstrukce parkoviště - základní opravy terénu parkoviště - vyčištění spár a dospárování asfaltovou směsí, oprava plošných poruch v panelech, odstranění vyčnívajících armatur a odstranění uvolněných betonových částí (výtluků) a jejich doplnění. Náklady se pohybovaly kolem 300 tisíc Kč. Druhá etapa (aktuální) představuje úpravu horní asfaltové vrstvy (asfaltový koberec), obruby, odvodnění, dopravní značení atd. Náklady na druhou etapu jsou necelých 800 tisíc Kč.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: