aktualizováno 21. 4. 2010

Geodetické práce v Českém Krumlově

aktualizováno 21.04.2010

Zeměměřičský úřad - Odbor geodetických základů oznamuje veřejnosti, že od 15. dubna 2010 do 15. prosince 2010 budou jeho zaměstnanci provádět měřičské a stabilizační práce v základním bodovém poli na území města Český Krumlov. Podle ustanovení zákona č. 200/1994 Sb. jsou uvedené práce konány ve veřejném zájmu a jejich provádění se oznamuje veřejnou vyhláškou.

Práce jsou prováděny ve veřejném zájmu podle zákona č. 200/1994 Sb., o zeměměřictví a změně a doplnění některých zákonů souvisejících s jeho zavedením. Výsledkem prací je údržba a obnova měřických značek, jejich signalizačních a ochranných zařízení a zřizování nových bodů. Zaměstnanci Zeměměřičského úřadu jsou oprávněni podle § 7 uvedeného zákona vstupovat i vjíždět v nezbytně nutném rozsahu na nemovitosti. Vlastníkům a uživatelů m nemovitosti se prokáží úředním průkazem. Při rozhodování o umístění nové měřické značky se postupuje podle § 3a, písm. b zákona č . 359/1992 Sb., o zeměměřických a katastrálních orgánech v platném znění a podle § 8 zákona č. 200/1994 Sb. Zeměměřický úřad žádá občany, aby byli nápomocni při provádění uvedených prací.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: