aktualizováno 21. 9. 2009

Program regenerace městské památkové rezervace a městské památkové zóny pro rok 2010

21. září 2009

Ministerstvo kultury opět vyhlásilo na příští rok 2010 Program regenerace městské památkové rezervace a městské památkové zóny. Program je vypsaný pro opravu objektů zapsaných jako nemovitá kulturní památka a ležících na území městské památkové rezervace (MPR) Český Krumlov nebo na území městské památkové zóny (MPZ) Plešivec-Český Krumlov.

Občané si mohou, v případě zájmu o zařazení opravy jejich domu do programu, vyzvednout formulář a informace k vyplnění formuláře "Průzkum zájmu o přidělení finančních prostředků" osobně na Odboru územního plánování a památkové péče, Oddělení památkové péče Městského úřadu Český Krumlov, Kaplická 439, Český Krumlov nebo na městských internetových stránkách www.ckrumlov.cz/granty2009.

Vyplněné tiskopisy je nutno odevzdat na výše zmíněném odboru městského úřadu nejpozději do čtvrtka 12. října 2009 do 13 hodin. Více informací podají kontaktní osoby Ing. Petr Papoušek (tel: 380 766 714, 724 095 296) nebo Johana Lepešková (tel: 380 766 716).

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: