aktualizováno 30. 9. 2008

30. září 2008

Regionální Televizní Agentura (RTA Jižní Čechy) a Českokrumlovský Deník pořádají televizní veřejnou předvolební diskusi v Českém Krumlově.
Dnes, v úterý 30. září 2008 se od 18:00 hodin koná v Českém Krumlově již třináctá ze série veřejných předvolebních debat, které před letošními volbami do krajských zastupitelstev v českých a moravských městech pořádají Regionální Televizní Agentura (RTA) a regionální Deníky vydavatelství Vltava-Labe-Press (VLP). Mediálním partnerem této i dalších diskusí je internetový deník Česká média a síť internetových novin Regiony24.cz.
Diskuse se zástupci hlavních politických stran v regionu se bude konat v Českokrumlovském Městském divadle (www.divadlo.ckrumlov.cz). Luboš Dvořák (KSČM), Pavel Dvořák (SNK-ED), Jiří Guth (Strana zelených), Vladimír Pavelka (KDU-ČSL), Robin Schinko (ODS) a Ivana Stráská (ČSSD) představí divákům své volební programy, diskutovat budou tentokrát především o tématech spojených s Národním parkem Šumava.
Diskuse je otevřená veřejnosti, vstup je volný a diváci mohou k jednotlivým tématům klást své dotazy.
Diskuse bude v živém přenosu vysílána na internetových serverech www.volebni.net, www.rta.cz, www.ceska-media.cz, www.regiony24.cz a www.ceskokrumlovsky.denik.cz, které měly při předešlých veřejných diskusích návštěvnost více než 4.500 uživatelů. Jistě je zajímavá také informace, že regionální vysílání sestřihu předvolební diskuse například v Královéhradeckém a Pardubickém kraji sledovalo více než 45.000 diváků. To je pro srovnání 84% více než při běžném regionálním vysílání. Patnáctiminutový sestřih půl druhé hodiny dlouhé debaty politiků uvidí diváci RTA Ostrava v úterý 30. září 2008 v 17:40 při každodenním vysílání RTA na kmitočtech sdílených s TV Prima. Průběžné psané aktuální zpravodajství najdete na výše uvedených webových stránkách, stejně jako na stránkách Českokrumlovského deníku, který přinese také fotoreportáž z akce.

Karolína Hloušková

Související články:

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov