aktualizováno 30. 9. 2008

30. září 2008

Regionální Televizní Agentura (RTA Jižní Čechy) a Českokrumlovský Deník pořádají televizní veřejnou předvolební diskusi v Českém Krumlově.
Dnes, v úterý 30. září 2008 se od 18:00 hodin koná v Českém Krumlově již třináctá ze série veřejných předvolebních debat, které před letošními volbami do krajských zastupitelstev v českých a moravských městech pořádají Regionální Televizní Agentura (RTA) a regionální Deníky vydavatelství Vltava-Labe-Press (VLP). Mediálním partnerem této i dalších diskusí je internetový deník Česká média a síť internetových novin Regiony24.cz.
Diskuse se zástupci hlavních politických stran v regionu se bude konat v Českokrumlovském Městském divadle (www.divadlo.ckrumlov.cz). Luboš Dvořák (KSČM), Pavel Dvořák (SNK-ED), Jiří Guth (Strana zelených), Vladimír Pavelka (KDU-ČSL), Robin Schinko (ODS) a Ivana Stráská (ČSSD) představí divákům své volební programy, diskutovat budou tentokrát především o tématech spojených s Národním parkem Šumava.
Diskuse je otevřená veřejnosti, vstup je volný a diváci mohou k jednotlivým tématům klást své dotazy.
Diskuse bude v živém přenosu vysílána na internetových serverech www.volebni.net, www.rta.cz, www.ceska-media.cz, www.regiony24.cz a www.ceskokrumlovsky.denik.cz, které měly při předešlých veřejných diskusích návštěvnost více než 4.500 uživatelů. Jistě je zajímavá také informace, že regionální vysílání sestřihu předvolební diskuse například v Královéhradeckém a Pardubickém kraji sledovalo více než 45.000 diváků. To je pro srovnání 84% více než při běžném regionálním vysílání. Patnáctiminutový sestřih půl druhé hodiny dlouhé debaty politiků uvidí diváci RTA Ostrava v úterý 30. září 2008 v 17:40 při každodenním vysílání RTA na kmitočtech sdílených s TV Prima. Průběžné psané aktuální zpravodajství najdete na výše uvedených webových stránkách, stejně jako na stránkách Českokrumlovského deníku, který přinese také fotoreportáž z akce.

Karolína Hloušková

Související články:

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: