aktualizováno 25. 8. 2008

25. srpna 2008

Městský úřad Český Krumlov oznamuje veřejnosti, že z důvodu technologické odstávky od pátku 5. září do neděle 7. září bude uzavřeno pracoviště oddělení evidence obyvatel, cestovních dokladů a občanských průkazů. Ministerstvo vnitra odstaví centrální evidence, protože bude systém převádět na jiné technologie centrálních databází.

Městský úřad Český Krumlov nebude moci přijímat žádosti o občanské průkazy a cestovní doklady, ani nebude moci vydávat již vyhotovené doklady.
Městský úřad Český Krumlov žádá, aby občané a organizace, kteří potřebují podat žádost nebo si vyzvednout cestovní pas nebo občanský průkaz v týdnu od 1. září do 5. září, přizpůsobili svou návštěvu úřadu této skutečnosti, protože v pátek 5. září bude oddělení evidence obyvatel, cestovních dokladů a občanských průkazů uzavřeno.

Tento krok je nutný pro přípravu nových služeb v rámci eGovernmentu. Jedná se o první přípravný krok k vybudování budoucího základního centrálního registru obyvatel. Systém bude po překlopení nejen modernější, ale i spolehlivější a rychlejší.

Ministerstvo vnitra České republiky se omlouvá za případné potíže, které tento krok může části veřejnosti způsobit.

Úřední hodiny Městského úřadu Český Krumlov jsou pro vyřizování pasů, občanských průkazů, na registru podnikatelů, registru vozidel, a pro vyřízení řidičských průkazů následující:

Pondělí 07.30-11.00 12.00-17.00
Úterý 07.30-08.30
Středa 07.30-11.00 12.00-17.00
Čtvrtek 07.30-08.30
Pátek 07.30-12.00

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: