aktualizováno 12. 8. 2008

12. srpna 2008

Soutěže o celkem 26 volných vstupenek na vybrané koncerty letošního 17. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov pro Vás připravil pořadatel festivalu společnost Auviex a město Český Krumlov.

V sedmém kole soutěže o volné vstupenky na vybrané koncerty Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov máte možnost vyhrát čtyři volné vstupenky na sobotní vystoupení legendárního jazzového trumpetisty Bobbyho Shewa a skupiny CBC Bigband. Koncert se koná v sobotu 16. srpna 2008 od 20:00 v Pivovarské zahradě.

Vstupenky pro dvě osoby získají první dva soutěžící, kteří správně zodpoví následující otázku:

Soutěžní otázka:

V kolika letech začal Bobby Shew hrát na trumpetu?

Odpovědi na soutěžní otázku posílejte do středy 13. srpna do 14:00 hodin na adresu: kancelar.starosty@mu.ckrumlov.cz
Výherce bude informován nejpozději ve čtvrtek 14. srpna do 12:00 hodin.

Nárok na výhru nemají výherci z předchozích kol. Správná odpověď v šestém kole byla Jan Horvath. Šťastní výherci byli Rostislav Staroštík a Radka Smolíková.

Další otázky o volné vstupenky budou zveřejňovány průběžně na internetových stránkách www.ckrumlov.cz/obcan. Sledujte zadání v odkazu Aktuality.

Přejeme hodně štěstí a následně příjemný kulturní zážitek.

Více informací a aktuální program festivalu najdete na stránkách:
www.ckrumlov.cz/mhf2008 nebo www.festivalkrumlov.cz

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: