aktualizováno 27. 6. 2008

27. června 2008

Z rukou místostarostky Jitky Zikmundové převzalo ve čtvrtek 26. června 36 žáků devátých tříd ZŠ Plešivec pamětní list k ukončení základní školní docházky. Slavnostní předání se konalo již druhým rokem v prostorách obřadní síně českokrumlovské radnice. Do nové etapy života popřála místostarostka žákům hodně štěstí, úspěchu v osobním i profesním životě. "Jsem přesvědčena, že stejně tak, jako jsme hrdí dnes my na vás, budete v budoucnu i vy hrdi na Český Krumlov. Ať již budete žít kdekoli, Český Krumlov je dobré jméno a dobrá startovní pozice," popřála místostarostka absolventům základní školy na Plešivci.

Ředitelka školy Jaroslava Neumannová a třídní učitelé z 9A a 9B žákům také popřáli. "Je na čase zavřít za sebou dveře a vykročit do světa správnou nohou. Hodně štěstí! ", tak zní motto listu, který žáci obdrželi. "Domníváme se, že je třeba, aby děti už v tomto věku poznaly osobně někoho z vedení města. Tím, že akt předávání pamětních listů pořádáme na radnici, bychom u dětí rádi podpořili pocit sounáležitosti s Českým Krumlovem," doplnila ředitelka školy Jaroslava Neumannová. (jr)

Předání pamětních listů žákům ZŠ Plešivec, foto: Jiří Rosenkranz

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: