aktualizováno 25. 6. 2008

Návštěva Bulharského velvyslance, foto: Jitka Augustinová

25. června 2008

Český Krumlov 24. června navštívil velvyslanec Bulharské republiky J. E. pan Zdravko Popov. Během svého pobytu si prohlédl historické centrum Českého Krumlova, Státní hrad a zámek Český Krumlov a Museum Fotoateliér Seidel.
V podvečerních hodinách se velvyslanec sešel s radním Českého Krumlova Romanem Kneiflem. Během schůzky naznačil velvyslanec možnost partnerství s bulharskými městy a výměnu zkušeností s podobně velkým bulharským městem. Radní Roman Kneifl a Zdravko Popov hovořili o pracovním trhu obou zemí, o politické situaci a o zkušenostech v oblasti získávání dotací z Evropské unie.
Zdravko Popov byl v Českém Krumlově poprvé a z města byl nadšený.
Dnes je velvyslanec na návštěvě u hejtmana Jihočeského kraje Jana Zahradníka na krajském úřadu, kde se seznámí s regionální politikou Jihočeského kraje a nastíní možné oblasti spolupráce Jihočeského kraje s Bulharskem. (ja)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: