aktualizováno 24. 6. 2008

24. června 2008

Městská policie Český Krumlov připravila opět na letošní prázdniny pro děti z 3. až 6. tříd malou cyklistickou autoškolu.

Cyklistická autoškola proběhne v termínu 19. - 21. 8. 2008.

Sraz bude vždy ráno v 8:30 před radnicí na náměstí Svornosti, předpokládaná doba ukončení v 14:30 na stejném místě.

V prázdninové autoškole děti proškolí pracovnice Českého červeného kříže ze základů první pomoci a strážníci Městské policie Český Krumlov z dopravních předpisů podle metodiky BESIPu.

V rámci přezkoušení si napíší testy ze znalostí pravidel provozu a dostanou příležitost prokázat nutné technické znalosti, především povinného vybavení. Při jízdách si vyzkouší své praktické dovednosti v jízdě zručnosti a na dopravním hřišti.

Cílem akce je, aby si děti zopakovaly nebo osvojily znalosti nutné k bezpečnému pohybu v provozu na pozemních komunikacích pěšky i na kole a dovednosti nutné k tomu, aby byly schopné v případě nutnosti poskytnout co nejkvalitněji první pomoc.


Přihlašovat děti je možné písemně na adrese

Městská policie
náměstí Svornosti 1
381 01 Český Krumlov

nebo e-mailem pavel.pipal@mu.ckrumlov.cz

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: