aktualizováno 22. 5. 2008

Mistrovství ČR záchranáři, foto: Archiv záchranáři 18.5.2008

V Sokolově se 17. května konalo Mistrovství České republiky mládeže v záchranářském sportu. Místní skupina Vodní záchranné služby Českého červeného kříže Český Krumlov vyslala družstvo kategorie žáci A (Klára Adlerová, Jana Linhartová, Ondřej Kutlák, Daniel Květoň) a družstvo mladšího dorostu (Kateřina Stropková, Natálie Berounská, Antonín Haleš, Aleš Berounský). Družstvo mladšího dorostu svou kategorii vyhrálo a získalo titul mistra České republiky (Natálie B. je o dvě a Aleš B. o jednu kategorii mladší). Žáci A se umístili na 4. místě.

Soutěže družstev: plavecká štafeta, záchranářská štafeta, resuscitace.
Soutěže jednotlivců: volný způsob s podplaváním překážky, volný způsob se záchranným pásem a ploutvemi, záchrana modelu, tažení figuríny s ploutvemi.

Nejlepší umístění jednotlivců:
Natálie Berounská … 3 x 1.místo, 1 x 3.místo
Aleš Berounský … 2 x 1.místo, 2 x 2.místo
Daniel Květoň … 1 x 2.místo
Antonín Haleš … 1 x 3.místo

Město Český Krumlov podporuje Vodní záchrannou službu Českého Červeného kříže Český Krumlov.

Vodní záchranáři Vodní záchranáři

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: