aktualizováno 2. 4. 2008

Registr vozidel bude v provozu až v pondělí

2. dubna 2008

Na serveru centrálního registru vozidel Ministerstva vnitra došlo ke kolapsu systému. Oddělení registru vozidel Městského úřadu Český Krumlov bude proto uzavřeno do 4. dubna. Provoz by měl být znovu obnoven v pondělí 7. dubna. Podle vedoucího odboru dopravy a silničního hospodářství Miroslava Hály se nejedná o uzavření kvůli chybě na městském úřadě, ale o selhání centrálního serveru na ministerstvu. "Jakmile bude systém opět funkční, otevřeme veškeré přepážky a všichni pracovníci registru vozidel budou odbavovat klienty," dodal Hála.

Na registru vozidel se v pátek 28. března přerušily registrační úkony v celé republice, tedy i v Českém Krumlově na odboru dopravy a silničního hospodářství Městského úřadu Český Krumlov. Jedná se například o přihlašování nebo odhlašování vozidel. Výluka systému je zapříčiněna aktualizací funkcionalit Schengenského informačního systému, kterou provádí přímo Ministerstvo vnitra České republiky. (ja)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: