aktualizováno 15. 11. 2007

Zimní údržba města

Město Český Krumlov má na zimu schválen Operační plán zimní údržby, zajistilo asi 300 tun posypového materiálu a rozdělilo úkoly konkrétním osobám. Zimní údržba města je od 1. listopadu řízena z dispečinku společnosti Služby města Český Krumlov a probíhá ve spolupráci s firmou Irena Dunková. Sjízdnost a schůdnost je zajišťována dvousměnným provozem od 3:30 do 22:00 hod. Všechny požadavky na údržbu jsou soustřeďovány na dispečinku Služeb města na telefonním čísle 380 711 285.

Bližší informace o zimní údržbě si můžete přečíst v operačním plánu nebo si prohlédněte mapky s rozdělením úklidu komunikací i chodníků ve městě.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: