aktualizováno 21. 6. 2007

Na Míru jsou ještě volné garáže

Stavba garáží - Mír V dubnu zahájila společnost INBA s.r.o. z Českých Budějovic na českokrumlovském sídlišti Mír výstavbu garážového dvoupodlažního objektu pro osobní vozy, jenž má být dokončen v listopadu, a poté budou garáže převedeny do osobního vlastnictví majitelů.
Každá z 56 garáží, včetně podílu na ceně pozemku pod objektem a DPH, stojí 214 319 Kč. Jsou odděleny zděnými příčkami, mají uzamykatelná vyklápěcí garážová vrata a jsou vybavena elektroinstalací s vlastním měřením odběru elektrické energie. Vjezd je ze středové kryté komunikace přes hlavní vjezdová elektricky ovládaná vrata. Již zhruba 60 % garáží je obsazených a jejich budoucí vlastníci mají s investorem uzavřenu smlouvu o budoucí smlouvě kupní. Zájemci získají informacewww.inbacb.cznebo na telefonu 602 430 607.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: