aktualizováno 15. 6. 2007

Polská ulice dostává novou podobu

Polská ulice dostává novou podobu, foto: K800i V pondělí 11. června začala oprava Polské ulice v Českém Krumlově financovaná městem. Pracovníci Služeb města Český Krumlov provedli úpravu kanálových vpustí a pokládku asfaltového povrchu, čímž se nekvalitní panelová komunikace změnila v asfaltovou. Práce na 1 560 m2 za 450 000 Kč byly naplánovány na dva týdny, dle dodavatele stavby je dokončil již 14. června.

Od 18. 6. přijde na řadu oprava schodů u lávky k pivovaru za 235 000 Kč, kterou asi během tří týdnů rovněž provedou Služby města Český Krumlov. Kromě opravy schodů je čekají také práce na podestě pod nimi, demontáž a oprava ocelového zábradlí.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: