aktualizováno 12. 3. 2007

Výstava Jižní Čechy známé i zapomenuté

Výstava Jižní Čechy známé i zapomenuté

Ve středu 7.3. byla zahájena v prostorách českokrumlovského městského úřadu v Kaplické ulici výstava Jižní Čechy známé i zapomenuté za přítomnosti představitelů pořádajících subjektů - starosty Ing. Luboše Jedličky, Ing. Petr Hudičáka z ČKRF, Davida Veise z občanského sdružení TAM-TAM, pozvaných hostů, včetně bývalých zaměstnanců Fotoateliéru Seidel, četných i návštěvníků.

Výstava představuje staré fotografie a pohlednice včetně několika snímků pořízených ze skleněných negativů slavného šumavského fotografa Josefa Seidela. Jedinečné záběry staré Šumavy, obcí i dávno zaniklých, Českého Krumlova před sto lety si může veřejnost prohlédnout ve všední dny v pracovní době úřadu zřejmě až do letních prázdnin. Fotografickou část výstavy doplňují ukázky básní a prózy starých šumavských autorů z řad prostých lidí.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: