aktualizováno 30. 1. 2007

Do lesů nevstupujte až do 6. února

Zákaz vstupu do lesa, pobyt a pohyb v lesích platí v celém správním obvodu Českého Krumlova jako obce s rozšířenou působností. Na základě vyhlášení nouzového stavu v Jihočeském kraji vydalo město Český Krumlov nařízení zakazující veřejnosti aktivity v lesích do půlnoci 5. února. Osoby, které se přesto budou v lese pohybovat, mohou podle lesního zákona zaplatit pokutu až 5 000 Kč.
Do lesů smějí vstoupit pouze osoby organizující a provádějící likvidační práce, myslivci přikrmující zvěř, orgány vrchního státního dozoru v lesích, orgány státní správy lesů a České inspekce životního prostředí. Všichni vlastníci lesa na tomto území mohou provádět pouze nahodilou těžbu.

..

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: