aktualizováno 16. 12. 2005

Rozpočet Českého Krumlova na rok 2006

Rozpočet na rok 2006 schválili zastupitelé Českého Krumlova 15. prosince. Celkové naplánované výdaje města jsou 347 mil. 342 tis. Kč, to je o 41 mil. více než letos. Očekávané příjmy dělají 333 640 tis. Kč, což znamená financování ve výši necelých 14 mil. Přebytek běžného rozpočtu by měl v příštím roce dosáhnout 10 mil. 357 tis. korun, které dokryjí výdaje kapitálového rozpočtu.

Město bude čerpat 15miliónový úvěr. Kapitálové výdaje zahrnují prostředky na dokončení už zahájených staveb - rekonstrukce Tovární (11,959 mil.), kláštera (7,93 mil.) rozšíření skládky komunálního odpadu (8,5mil.)...; podíly města na stavbách, které by mohly být spolufinancované z dotací - rekonstrukce Nové Dobrkovice (5,716 mil.), změna odpadového systému ve městě (2,576 mil.) atd.; dále na nově zahajované stavby (rekonstrukce dětských hřišť, komunikací), na výkupy pozemků (1,9 mil.), na investice do školských zařízení města (2,6 mil. na rekonstrukce ŠJ a ZŠ Za Nádražím, MŠ Nádraží) a na vybavení DPS přístroji (1,723 mil. Kč).

Nově je k rozpočtu Českého Krumlova připojen i "zásobník nekrytých akcí" kapitálového rozpočtu ve výši 177 mil. Kč, které se budou realizovat až podle přijatých dotací nebo uvolnění neplánovaných zdroje - jde např. o otočný most u pivovaru za 28 mil. Kč, vybudování oddílné kanalizace ve Vyšném za 23 mil. Kč a další investiční akce.


Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: