aktualizováno 8. 12. 2005

Advent se překulí do stříbrné neděle


Vánoce se už přiblížily ke třetí adventní neděli. Kdo se chce pokochat vánoční atmosférou a vyrazí pobavit se do Českého Krumlova, bude mít z čeho vybírat. Zdobení vánočních perníčků si může okouknout i vyzkoušet v R. galerii v sobotu od 10 do 17 h. Děti si užijí v neděli od 15 h v Městském divadle pohádku Byla cesta ušlapaná. Od pátku do neděle mezi 11. a 15. h lze navštívit zámecké Václavské sklepy s Českou keramickou tvorbou, v sobotu a v neděli od 11 do 24 h zažít Vánoce na Fortně v International Art Sudiu i s podvečerním promítáním pohádek.

Advent

V sobotu a v neděli od 11 do 18 h nabídne vánoční jarmark tématicky zaměřený sortiment, který Ježíškovi usnadní výběr dárků. Chutné občerstvení dodá dětem a dospělým sílu na nedělní Ježíškovu poštu. Poštovní skřítci budou od 12 do 17 h přijímat dopisy, pro něž si k večeru přijede kočárem paní Zima. Od 17 h se rozezní zpívání u vánočního stromu s Lakomou Barkou.

Advent

Milovníci českých i zahraničních koled a vánočních melodií určitě uvítají sobotní koncert v Hotelu U města Vídně v 17.30 h. Ve středu od 19.30 h zpívají vánoční koledy Schovanky v Městském divadle.

Návštěvníci města procházející náměstím Svornosti si mohou každodenně dát u stánků něco dobrého a vychutnat si, jak krásně plyne advent v Českém Krumlově.

Advent

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov