aktualizováno 8. 12. 2005

Advent se překulí do stříbrné neděle


Vánoce se už přiblížily ke třetí adventní neděli. Kdo se chce pokochat vánoční atmosférou a vyrazí pobavit se do Českého Krumlova, bude mít z čeho vybírat. Zdobení vánočních perníčků si může okouknout i vyzkoušet v R. galerii v sobotu od 10 do 17 h. Děti si užijí v neděli od 15 h v Městském divadle pohádku Byla cesta ušlapaná. Od pátku do neděle mezi 11. a 15. h lze navštívit zámecké Václavské sklepy s Českou keramickou tvorbou, v sobotu a v neděli od 11 do 24 h zažít Vánoce na Fortně v International Art Sudiu i s podvečerním promítáním pohádek.

Advent

V sobotu a v neděli od 11 do 18 h nabídne vánoční jarmark tématicky zaměřený sortiment, který Ježíškovi usnadní výběr dárků. Chutné občerstvení dodá dětem a dospělým sílu na nedělní Ježíškovu poštu. Poštovní skřítci budou od 12 do 17 h přijímat dopisy, pro něž si k večeru přijede kočárem paní Zima. Od 17 h se rozezní zpívání u vánočního stromu s Lakomou Barkou.

Advent

Milovníci českých i zahraničních koled a vánočních melodií určitě uvítají sobotní koncert v Hotelu U města Vídně v 17.30 h. Ve středu od 19.30 h zpívají vánoční koledy Schovanky v Městském divadle.

Návštěvníci města procházející náměstím Svornosti si mohou každodenně dát u stánků něco dobrého a vychutnat si, jak krásně plyne advent v Českém Krumlově.

Advent

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: