aktualizováno 5. 12. 2005

Začínají odvodňovací práce ve Vyšném

Od středy 7. do pátku 9. prosince bude kvůli budování odvodňovacího rigolu uzavřena místní komunikace U Kasáren ve Vyšném. Objížďka povede po panelové komunikaci přes ul. Vyšenská. Práce provedou během čtyř týdnů Služby města Č. Krumlov za 914 321 Kč. Záměrem je zachytit pod hájovnou Nový Dvůr dešťovou vodu vytékající volně na terén pod místní komunikací ve směru na Vyšný vybudováním otevřeného odvodňovacího rigolu a propustku pod silnicí.

Tato první etapa odvodnění začne řešit letité problémy, které se zde projevují při přívalových deštích. Druhá část projektu bude pokračovat v příštím roce - budou vytvořeny podmínky pro odvedení vody do Vltavy.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: