aktualizováno 1. 12. 2005

Českokrumlovský advent úspěšně pokračuje

Také druhý adventní víkend můžete zajímavě prožít v Českém Krumlově. Čertovský rej se rozproudí dnes, v pátek, od 15.30 h v domě dětí a mládeže, ode dneška do neděle lze mezi 11. a 15. h navštívit zámecké Václavské sklepy s Českou keramickou tvorbou či zítra a v neděli od 11 do 24 h zažít Vánoce na Fortně v International Art Sudiu včetně podvečerního promítání pohádek.

Máte-li chuť zkrášlit si Vánoce vlastnoručními výtvory, můžete využít dnešního zdobení svíček a malování horkým voskem v Domestice na Latránu (od 12 do 16.30) či sobotní výroby doudlebského pečiva v R. galerii (10-12 a 13-17 h).

Advent

V sobotu a v neděli od 11 do 18 h rozbalí své stánky při Vánočních trzích na náměstí výrobci a prodejci pečlivě vybraného sortimentu od neobvyklých svíček, malovaných luxcerniček, mosazných zvonečků, vlněných produktů přes dřevěné a proutěné výrobky, hračky po vyřezávané betlémy a další inspirativní dárky a chutné občerstvení.

Dominantní program je připraven na neděli - v 15 h začíná v Městském divadle pohádka Štěně, nebo špenát a od 17 h si pod rozsvíceným vánočním stromem zazpívají společně občané Krumlova s dětmi ze škol a školek.

Advent

Ani v pondělí nemusíte smutnit nad skončeným víkendem - přijďte se pobavit v 17 h na náměstí na Mikulášskou nadílku. Čertovské hry s andělskou asistencí a sv. Mikulášem podpoří i čertovské či andělské nápoje. Něco dobrého můžete na náměstí ochutnávat každodenně, nejlépe s přáteli, s nimiž si uvědomíte krásu adventního času v Českém Krumlově.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov