aktualizováno 1. 12. 2005

Českokrumlovský advent úspěšně pokračuje

Také druhý adventní víkend můžete zajímavě prožít v Českém Krumlově. Čertovský rej se rozproudí dnes, v pátek, od 15.30 h v domě dětí a mládeže, ode dneška do neděle lze mezi 11. a 15. h navštívit zámecké Václavské sklepy s Českou keramickou tvorbou či zítra a v neděli od 11 do 24 h zažít Vánoce na Fortně v International Art Sudiu včetně podvečerního promítání pohádek.

Máte-li chuť zkrášlit si Vánoce vlastnoručními výtvory, můžete využít dnešního zdobení svíček a malování horkým voskem v Domestice na Latránu (od 12 do 16.30) či sobotní výroby doudlebského pečiva v R. galerii (10-12 a 13-17 h).

Advent

V sobotu a v neděli od 11 do 18 h rozbalí své stánky při Vánočních trzích na náměstí výrobci a prodejci pečlivě vybraného sortimentu od neobvyklých svíček, malovaných luxcerniček, mosazných zvonečků, vlněných produktů přes dřevěné a proutěné výrobky, hračky po vyřezávané betlémy a další inspirativní dárky a chutné občerstvení.

Dominantní program je připraven na neděli - v 15 h začíná v Městském divadle pohádka Štěně, nebo špenát a od 17 h si pod rozsvíceným vánočním stromem zazpívají společně občané Krumlova s dětmi ze škol a školek.

Advent

Ani v pondělí nemusíte smutnit nad skončeným víkendem - přijďte se pobavit v 17 h na náměstí na Mikulášskou nadílku. Čertovské hry s andělskou asistencí a sv. Mikulášem podpoří i čertovské či andělské nápoje. Něco dobrého můžete na náměstí ochutnávat každodenně, nejlépe s přáteli, s nimiž si uvědomíte krásu adventního času v Českém Krumlově.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: