aktualizováno 10. 11. 2005

Zajištění skalního masivu Pod Kamenem

Necelé tři dny by měly stačit na sanaci uvolněných kamenů na silnici I. třídy Pod Kamenem v Českém Krumlově. Vyplývá to z nabídky českobudějovické firmy Kašparů-Koller, Stavitelství s.r.o., která při přímé poptávce nabídla práce provést za 419 000 Kč. To je o příjemných 270 až 340 tis. korun méně, než uvedly další tři oslovené firmy.

Sanace a zajištění části skály, jejíž předmětný úsek je v majetku města Č. Krumlov a soukromého majitele, se uskuteční od pátku 18. listopadu do neděle. Od páteční 20. hodiny do neděle čtyř hodin ráno bude uzavřena polovina vozovky pod skálou ve směru od Č. Budějovic. Krumlova. Objížďka se bude týkat jen osobních vozidel, která pojedou od kruhového objezdu u Trojice přes Růžek.

Zajištění skalního masivu

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: