aktualizováno 2. 11. 2005

Prodloužený termín podání žádosti městu na příspěvek na vkusné označení provozoven a domů

Ještě do pátku 4. listopadu mohou podnikatelé a majitelé domů požádat o příspěvek města Č. Krumlov na vkusné označení provozoven a domů, neboť termín byl o čtyři dny prodloužen.

Na posílení pozitivní reklamy podporou kvalitních uměleckých návrhů označení jednotlivých provozoven a domů i na vlastní provedení firemních štítů a odstranění nevhodného označení z města zapsaného na listině UNESCO vyhlásilo město Č. Krumlov grant nazvaný Podpora na pořízení označení domů a provozoven, zpracovaný v souladu s podmínkami památkové péče. Jeho cílem je zlepšení vzhledu městské památkové rezervace a městské památkové zóny a v letošním rozpočtu města má k dispozici 300 000 Kč. Výše příspěvku z grantu může stejně jako vloni dosáhnout až 70 procent nákladů na grafický návrh nebo výrobu označení v souladu s požadavky památkové péče, maximálně ale 40 000 Kč na provozovnu. V případě doložení předepsaných dokladů lze zažádat o příspěvek zpětně.

Žádost o příspěvek je nutné podat do 4. listopadu na podatelnu městského úřadu nebo poštou na adresu Městský úřad ČK, Kaplická 439. Podrobnější informace je možné získat u Markéty Tošovské, DiS. (380 766 714) na oddělení památkové péče i na www.mu.ckrumlov.cz, kde naleznete i formuláře žádostí.

Označení provozoven

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: