aktualizováno 20. 10. 2005

Rozšíření městské skládky

Zastupitelé schválili rozšíření městské skládky u Pinskrova dvora za 9 mil. Kč, přičemž se tato investice vrátí za tři roky. Po rozšíření bude sloužit dalších 6,5 roku a městu pak přinese téměř 23miliónový zisk.

Aby současná kapacita skládky vystačila pro odpad svážený multikárami a aviemi, lisovací vozy zajíždějí do Lověšic. Rovněž podnikatelé už musí odvážet odpad na lověšickou skládku (do poloviny příštího roku). Schválen byl také záměr změny systému odpadu v Č. Krumlově. Po podání projektu na Státní fond životního prostředí se uskuteční diskuze s občany a podnikateli vnitřního města, neboť po získání finančního příspěvku z EU začne v centru fungovat pytlový systém. Dojde k výměně kontejnerů na sídlištích a bude vybudována překládací linka.

Skládka

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: