aktualizováno 20. 10. 2005

Pokročilo plánování sociálních služeb

Končí úvodní etapa komunitního plánování sociálních služeb ve městě Český Krumlov. Zastupitelé v září schválili cíle a opatření 1. Komunitního plánu sociálních služeb ─ v současné době se připravuje jeho tištěná podoba. Schválili rovněž priority na rok 2006, které naplňují část cílů komunitního plánu, v celkové výši téměř 7 miliónů korun z městského rozpočtu.

Mimo jiné se jedná o podporu vzniku nízkoprahových center pro děti a mládež, rozšíření pečovatelské služby na sedmidenní, rozvoj služeb osobní asistence a respitní péče o seniory a zdravotně postižené. Podrobnější informace na www.komunitniplan.krumlov.cz a v příštím čísle zpravodaje ICOS.

KPSS

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: