aktualizováno 13. 10. 2005

Český Krumlov spolu s Lincem propagují své aktivity

Město Český Krumlov i letos připravuje kulturní kalendář na příští rok v tištěné i elektronické podobě - Český Krumlov - kulturní kalendář 2006, který opět vyjde v české, anglické a německé verzi. Tentokrát to má být za podpory Společného fondu malých projektů Phare 2003, u něhož město Český Krumlov žádá o 50procentní příspěvek na projekt Kultura a cestovní ruch - propagace aktivit měst Linz a Český Krumlov.

Celý projekt zahrnující kulturní kalendář, elektronické aktuality a internetovou propagaci lineckých aktivit je vyčíslen na 18 270 eur. Tato společná propagace volnočasových aktivit na Českokrumlovsku, v Linci a jeho okolí by měla přispět k prodloužení turistické sezóny.

Phare


Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: