aktualizováno 13. 10. 2005

K jedinečné atmosféře adventu může přispět každý z nás

Český Krumlov se pilně připravuje na šestitýdenní kulturně-společenský program adventu a Vánoc. Pestrý program čeká návštěvníky nejen o adventních nedělích. Kromě tradičních akcí jako jsou například vánoční jarmarky, Mikulášská nabídka, Psí a Medvědí Vánoce, je přichystáno hodně hodně dalších akcí.

Pořadatelé krumlovského adventu, tedy město Český Krumlov, Městské divadlo Český Krumlov a Českokrumlovský rozvojový fond, uvítají náměty či konkrétní obohacení programu tohoto svátečního období ze strany podnikatelů či občanů města, kteří se rovněž chtějí podílet na vytvoření lákavé atmosféry. Nabídky týkající se kulturních pořadů, výstav s vánoční tématikou, speciálního vánočního menu či prodloužení otevírací doby obchodů je možné posílat na internetovou adresu ois@ckrumlov.cz, aby mohly být zveřejněny v tištěné formě či na internetu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: