aktualizováno 26. 8. 2005

Českokrumlovské slavnosti na Kampě -prezentace města Český Krumlov 27. - 28. 8. 2005

Představu o vysoké kulturní úrovni českokrumlovských umělců a možných zážitků při návštěvě Českého Krumlova si mohou zformovat sobotní a nedělní návštěvníci pražské Malé Kampy, kde se uskuteční Českokrumlovské slavnosti na Kampě.

Na toto představení aktivit Českého Krumlova, umělců a řemeslníků uvolnilo město 60 000 Kč ze svého rozpočtu. Dvoudenní prezentace může ale ukázat pouze malou část z bohaté kulturní nabídky Českého Krumlova, kterou je město proslulé. Šermířské šarvátky Bratrů z Růže, ladnost historických tanců souboru Fioretto doprovázených dobovou hudbou Krumlovských pištců, jihočeské a české lidovky skupiny Kapka podpoří divadelní klub Českokrumlovská divadelní scéna Komedií o chytrosti. O Českém Krumlovu, jeho turistických atraktivitách, sportovních či zábavných příležitostech se návštěvníci Českokrumlovských slavností na Kampě dozvědí v informačním stánku, občerství se dobovými dobrotami, ochutnají českokrumlovský Eggenberg, nakoupí na historickém jarmarku v řemeslných stáncích z regionu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: