aktualizováno 10. 8. 2005

Rekonstrukce v ZŠ Za Nádražím

Letošní prázdniny jsou pracovní pouze v ZŠ Za Nádražím, kde se za 12,1 mil. Kč ze státní dotace ministerstva financí dělá II. etapa vloni zahájených stavebních prací. Generálním dodavatelem je fi Swietelsky stavební s r.o. Č. Budějovice, subdodavatelem je Povltavská stavební společnost s r.o. Č. Krumlov.

Dělají se rekonstrukce hygienického a sociálního zázemí pro obsluhu kuchyně, výrobní a skladové zázemí pro školní jídelnu, dokončení úprav technologie vzduchotechniky, dále generální rekonstrukce hygienického zařízení a šaten v pavilonu tělocvičen, nová podlaha v malé tělocvičně, přibudou plynové zářiče na dotápění ve špičce, dojde k rekonstrukci a vybudování nového hřiště - tzn. výměně povrchu venkovního sportovního hřiště, přístupových cest, nahrazení starého plotu atd. Práce budou hotovy do konce kalendářního roku.
Náklady na tyto práce, které překročí výši dotace, uhradí město, nebo škola z rozpočtu příštího roku.

Vloni se v ZŠ Za Nádražím uskutečnila rekonstrukce školní kuchyně a jídelny za 8,5 mil. z městského rozpočtu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: