aktualizováno 21. 7. 2005

Historické trhy v Č. Krumlově už nejen o slavnostech

Novinkou českokrumlovské turistické sezóny jsou historické trhy, které se uskuteční na náměstí Svornosti příští pátek a sobotu (29. a 30. 7.). Ve zhruba 20 stáncích nabídnou hlavně řemeslní výrobci vlastní zboží.

Nabízený sortiment budou tvořit výrobky, které nelze koupit v českokrumlovských obchodech - různé druhy užitné keramiky, sklo, malované romantické hodiny, vyšívané ubrusy, lněné tašky, předměty ze soustruženého dřeva, látkové hračky, kůže a kožené výrobky, šperky z kovu, keramické knoflíky i části rytířské zbroje. Nebude chybět ani občerstvení s voňavými klobásami.

Občané mohou nakupovat a místní podnikatelé okukovat, jaké zboží je žádané a mohlo by obohatit i jejich provozovny, oba dny od 9 do 19 h. Trhy tohoto charakteru znají dnešní Krumlovští pouze ze slavností. Pro obohacení a zpestření nabídky akcí ve městě pro místní občany i návštěvníky jsou další historické trhy naplánovány na konec prázdnin - 2. a 3. září.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: