aktualizováno 20. 5. 2005

Veřejné projednávání návrhu Komunitního plánu sociálních služeb se týká řady občanů

Český Krumlov chce zefektivnit poskytované sociální služby, aby se přiblížily skutečným potřebám občanů i možnostem města. K tomu má vést Komunitní plán sociálních služeb ve městě Č. Krumlov, jehož první verze bude projednána s veřejností v úterý od 18 h v základní škole Linecká. Přijít by měli ti, kterých se tato problematika týká, nebo v dohledné době bude, aby bylo možné přihlédnout k jejich názorům. Komunitní plán zahrnuje prevenci sociálně-patologických jevů, péči o starší občany, zdravotně postižené občany, prevenci etnických konfliktů a řešení krizových situací (podrobněji na www.komunitniplan.krumlov.cz).

Dalším novým vstřícným počinem města je zdarma dosažitelný Katalog sociálních služeb ve městě Č. Krumlov s důležitými a praktickými údaji o státních i neziskových organizacích, o úřadech i dalších institucích a poskytovatelích soc. služeb.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: