aktualizováno 4. 5. 2005

Veřejná diskuze k parkování v pěší zóně

Zastupitelé Českého Krumlova rozhodli minulý týden o veřejném projednání dopravy v klidu v pěší zóně města. Tento systém začal platit letos v lednu s cílem snížit neúnosné zatížení pěší zóny parkujícími vozy.

Zatímco občanům bydlícím v pěší zóně, kteří mají možnost koupit si stálé parkovací místo v této lokalitě, vadí, že na rozdíl od obyvatel okrajových částí musí za parkování platit, ti by tuto možnost na sídlištích uvítali. Měli by jistotu, stejně jako žijící v pěší zóně, že nebudou často marně hledat v okolí bydliště místo k zaparkování. Zástupci města Český Krumlov se sejdou s občany k diskuzi o parkování v pěší zóně ve čtvrtek 5. května v 15 h v jednací síni městského úřadu v Kaplické ulici.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: