aktualizováno 22. 3. 2005

Parkování v pěší zóně Č. Krumlova


Po vyhodnocení dva měsíce fungujícího systému parkování v pěší zóně Českého Krumlova schválili radní změny dislokace a určení parkovacích míst v centru města.

Na základě poznatků dopravní komise, dřívějšího projednávání, připomínek a žádostí občanů a organizací k parkovacímu systému v centru Českého Krumlova se zvyšuje počet servisních stání z 24 na 33, a to hlavně snížením počtu nevyužívaných míst taxislužby a jejich změnou v tato servisní stání. Počet parkovacích míst pro občany trvale bydlící v pěší zóně se nemění - ze 43 vyhrazených míst je prodáno jen 28. Zastupitelé budou příští týden schvalovat vyhlášku o místních poplatcích, obsahující například snížení měsíčního paušálního poplatku pro trvale bydlící z 1000 na 750 Kč, přičemž občané nad 60 let zaplatí za vyhrazené parkovací místo jen 250 Kč.


Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: